Paxman Coolers Logo (click to return to the homepage)
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null null
null Chladiace čiapky
null null
null

Najdôležitejšími vlastnosťami „Paxman“ systému prevencie proti vypadávaniu vlasov sú špeciálne navrhnuté ľahké chladiace čiapky. Malá čiapka naplnená chladiacim médiom váži 795 gramov.

Čiapky sú mäkké, pružné, poskytujú pohodlie a dobre priliehajú na hlavu pacienta, čo je nevyhnutné pre správne fungovanie.

Chladiaca látka prechádza čiapkou a odoberá teplo z pacientovej hlavy. Vnútorné teplotné čidlá zabezpečujú, že pokožka hlavy si udržiava až do konca chemoterapie konštantnú teplotu.

Čiapka je vybavená neoprénovým krytom, ktorý napomáha efektívnosti a fungovaniu systému ako izolačnéhu materiálu. Chráni ju pred stratami tepla (chladu) a absorpciou kondenzátu. Popruh okolo brady zabezpečí pevné upevnenie čiapky na pacientovu hlavu a tým aj dobrý kontakt s vlasovou pokožkou, ktorý je nevyhnutný pre úspešnú liečbu.

Purple Cooling Cap

Čiapky sa k systému ľahko a rýchlo pripájajú/odpájajú s minimálnym dopadom na komfort pacienta. Po skončení chladenia, sa čiapky odpoja od systému chladiacich liniek, umyjú sa vodou a mydlom alebo detergentom a sú pripravené pre ďalšieho pacienta.


Rozsah čapíc

Existuje široké spektrum tvarov hlavy, veľkostí a rôznych vlasových línií. Preto sa neustálym výskumom a vývojom chladiacich čapíc snažíme uspokojiť všetky potreby pacientov.

Čiapky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a pre ľahšiu identifikáciu sú farebne označené.

Malé, stredné a veľké čiapky sú dodávané so systémom vhodným pre väčšinu pacientov s rôznymi veľkosťami hlavy. Čiapky sú profilované do kontúry hlavy a okolo uší. Tým sa zvyšuje úroveň pohodlia a znášanlivosť pre pacientov.

Extra malé a extra veľké čiapky
Pre pacientov s menšou alebo s extra veľkou hlavou sú k dispozícii čiapky extra malé alebo extra veľké.

Paxman Cap Range

Štandardné vybavenie obsahuje:
PSC-1, 1 x malá, 1 x stredná a 1 x veľká čiapka
PSC-2, 1 x malá, 2 x stredná a 1 x veľká čiapka

null
null
null
null
VIVAX Pharmaceuticals s.r.o
Moyzesova 868/67
Považská Bystrica
017 01
Tel:+421 42 4328089  Fax:+421 42 4328089  Mobil:+421915842061
Email:info@paxman.sk
null
Paxman Coolers Logo