Paxman Coolers Logo (click to return to the homepage)
null
null
How It Works
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
To see if your local hospital has our scalp cooling facilities. Click Here!
null null
null Publikované klinické štúdie
null null
null

Paxman údaje o účinnosti

click here to view/print the pdf "Krátke po-infúzne chladiace časy v prevencii proti strate vlasov vyvolanej DOCETAXELom" Corina J.G. van der Hurk, Wim P.M. Breed, Johan W.R. Nortier.
click here to view/print the pdf "Multicentrická štúdia na stanovenie účinnosti a prijateľnosti pacientmi Paxman chladiaceho systému pre zabránenie vypadávaniu vlasov u pacientov podstupujúcich chemoterapiu" C S Massey.
null
click here to view/print the pdf "Chladenie hlavy ako metóda zamedzenia vypadávaniu vlasov u pacientov s nádorovým ochorením liečených chemoterapiou" Nina Firing de Vries, Ole Kristian Andersen
null
click here to view/print the pdf "Chladenie hlavy v kombinácií s chemoterapiou" Anne Margrethe Jørgensen, RSN, Herning Hospital, Denmark
null
click here to view/print the pdf "Zavedenie Paxman chladiaceho systému proti vypadávaniu vlasov – Talianske skúsenosti", submitted by Marzia Falanga.


Ostatné údaje o účinnosti:

Metódy konvenčných gélových chladiacich čapíc pokožky hlavy sa spoliehajú na konvekciu a nemajú žiadnu kontrolu nad teplotou pacienta alebo vysokou teplotou v miestnosti.

Paxman systém prevencie proti vypadávaniu vlasov sleduje výkyvy tepla a automaticky nastavuje teplotu v prípade potreby..

click here to view/print the pdf "Chladenie hlavy ako prevencia proti vypadávaniu vlasov pri chemoterapii"" E G Grevelman & W P M Breed.
 
click here to view/print the pdf "Multicentrická štúdia na stanovenie účinnosti a prijateľnosti pacientmi Paxman chladiaceho systému pre zabránenie vypadávaniu vlasov u pacientov podstupjúcich chemoterapiu"
 
click here to view/print the pdf "Chladenie hlavy ako prevencia proti vypadávaniu vlasov pri chemoterapii"
 
click here to view/print the pdf "Chladenie hlavy u pacientov s nádorovým ochorením liečených chemoterapiou v Holandsku"
 
click here to view/print the pdf "Chladenie hlavy v kombinácii s chemoterapiou"
null
null
null
null
VIVAX Pharmaceuticals s.r.o
Moyzesova 868/67
Považská Bystrica
017 01
Tel:+421 42 4328089  Fax:+421 42 4328089  Mobil:+421915842061
Email:info@paxman.sk
null
Paxman Coolers Logo